Tells w pokerze

Tells tak w pokerze nazywane są odruchy, zachowania, które mogą nam zdradzić, jakie karty lub jak silną rękę posiada nasz przeciwnik. Dzięki zaistnieniu na rynku pokera online przewaga ta została zniwelowana do pewnego stopnia.

Początkujący gracz, zaczynający swą przygodę z pokerem przed monitorem nie musi tak bardzo zwracać uwagę na swoje zachowanie, nie musi przejmować się wykonanym gestem, zbyt szybkim podpiciem puli czy sprawdzeniem.

W tradycyjnym kasynie, grając naprzeciw innym graczom, oko w oko takie zachowania mają bardzo duży wpływ na losy gry. Warto poznać kilka podstawowych zachowań, które w bardzo łatwy sposób odczytać i przełożyć na swoją korzyść. Podstawowa reguła tells mówi, że w pokerze słaby oznacza silny, a silny słaby. Gracz, który z przestraszoną miną dokłada do puli, mówi cicho i wygląda na niepewnego najprawdopodobniej posiada bardzo silne karty.

Zachowuje się tak, ponieważ nie chce nas przestraszyć. Przeciwieństwem takiego gracza jest osoba, która nagle zaczyna cechować się wielką pewnością siebie, ostro dorzuca do puli, mówi głośno, jest to spowodowane chęcią przestraszenia nas, byśmy uwierzyli, że posiada on naprawdę mocne karty, co w rzeczywistości jest nieprawdą.kasyno bonus vpn

kasyna po angielsku