Skuteczne systemy gry i strategie w ruletce przez Internet

Niemal każdy fan gry w ruletkę kiedyś słyszał o tajny systemach i strategiach które zwiększają szanse wygrania z kasynem internetowym lub naziemnym ale jak jest na prawdę? czy taki system może zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej ?. Zdania na ten temat są podzielone , jedni twierdzą ,że to prawda drudzy ,że to tylko bajka i nie ma sensu stosowanie żadnych systemów i strategii bo jeśli gracz nie ma szczęścia to nic nie wygra nawet wspomagając się w ten sposób . Zwolennicy pierwszej teorii najchętniej stosują systemy Martingale , Fibonacciego , System Oscar´s grind , D´Alemberta , Labouchere i Shauna gdyż są dość proste do zrozumienia i wprowadzenia w grę a przy tym ich zdaniem przynoszą dobre rezultaty dla gracza.

Decydując się na granie wybranym przez siebie systemem trzeba pamiętać żeby pod żadnym pozorem nie ufać bezgranicznie systemom i należy zaprzestać gry jeśli ewidentnie nam nie idzie i choć są to oczywistości statystyki mówią ,że wciąż zdarzają się gracze którzy o tym zapominają i rzucają się w wir gry tracąc wszystkie środki na koncie. Wiadomo ,że niektórzy z nich traktują tą grę w 100% jak dobrą zabawę i nie straszne im przegrane rzędu nawet 2000 tysięcy złotych ale to tylko nieliczni większość graczy jednak liczy się z pieniądzmi i chce wyjść na “plus” grając w ruletkę.

Znawcy systemów przestrzegają również przed wprowadzaniem zmian systemów w początkowej fazie gry gdyż niektóre systemy działają np po 20 rundach a zmiana na inny system to tym samym zaczynanie gry od nowa . Popularność systemów w ruletce jest tak wielka ,że powstało wiele programów i symulatorów które rejestrując przebieg gry mają za zadanie ułatwić graczowi wszelkie wyliczenia lecz zwykle są to narzędzia płatne i początkującego gracza nie stać na takie udogodnienia tym bardziej ,że nie jest on jeszcze przekonany co do skuteczności systemów. Wiele mówi się też o kwestii wykrywania przez system kasyna internetowego gracza który używa systemu i niechętnych wypłatach wygranych tym faktem spowodowanych lub blokadach kont .Jedno jest pewne – 90 % ludzi którzy nieustannie wygrywają w ruletkę nie gra chaotycznie licząc na szczęście tylko stosuje przeróżne sztuczki o których niechętnie mówi dlatego tak mało informacji na ten temat ale gdyby każde “mistrz ruletki” dzielił się takimi wiadomościami to kasyna internetowe szybko popadły by w długi u graczy więc obecny stan rzeczy ma swoje uzasadnienie.kasyno bonus vpn

kasyna po angielsku