Ruletka amerykańska online w Internecie i jej zasady

Jedna z podstawowych wersji gry losowej ruletka jest ruletka amerykańska, poza nia jest francuska odmiana gierki. W ruletce amerykańskiej stosuje się podwójne zero. Kulka krąży po okręgu kręcącego sie kola ruletki składającego się z 36 liczb plus 0 i 00. Ostatecznie kulka losowo zatrzymuje się na jednym z 38 pól.

Każdy gracz stawia zakłady przeciwko bankowi, niezależnie od innych graczy. Twoje wygrane zależą od rodzaju postawionego zakładu oraz od miejsca spoczynku kulki.

Zasady rozgrywki sa dośc proste. W Ruletce istnieje 9 rodzajów obstawiania. Każdy zakład pokrywa inny zbiór liczb i ma inny stosunek wypłaty co pokazuje tabela wygranych w dalszej czacie tego opracowania.

Różnice pomiędzy ruletką europejską oraz ruletką amerykańską

W świecie hazardu mamy kilka najpopularniejszych gier hazardowych na całym świecie, do nich należą zaś poker, ruletka, blackjack oraz baccarat. W poniższym tekście zajmiemy się ruletką oraz jej rodzajami. Ruletka bowiem występuje w kasynach w dwóch rodzajach, jako ruletka europejska oraz ruletka amerykańska. Różnią się od siebie niewieloma szczegółami, jednak szczegóły te mają ogromne znaczenie dla graczy oraz właścicieli kasyn. W przypadku ruletki europejskiej możemy powiedzieć, iż chodzi o istnienie na kole jednego zera (0), dzięki któremu kasyna mają przewagę nad graczami o 2,7 %, zaś w ruletce amerykańskiej, gdzie występują dwa zera (0, 00), przewaga kasyna nad graczami zwiększa się do 5,7%.

Ruletka europejska posiada również bardziej profesjonalny stół do gry oraz krupier posługuje się specjalnym urządzeniem do rozkładania oraz zbierania żetonów ze stołu, urządzenie to zaś nazywa się w języku kasyna „grabi”. Natomiast ruletka amerykańska to zdecydowanie mniejszy i mniej profesjonalny stół do gry, z którego żetony są zdejmowane oraz ustawiane ręcznie. Jeżeli jesteśmy stałymi graczami kasyna internetowego, a ruletka to nasza ulubiona gra hazardowa, to z pewnością dostrzegamy te niewielkie różnice i chętniej grywamy w ruletkę europejską, gdzie szanse na wygraną są zdecydowanie większa.

Być może te kilka procent dla początkujących graczy nie ma zbytniego znaczenia, jednak dla zaawansowanych graczy hazardowych, który uprawiają hazard regularnie, jest bardzo ważne w jaką ruletkę grają, a w kasynach online poszukują właśnie wersji ruletki europejskiej. Zapraszamy zatem do kasyna online, gdzie ruletka europejska czeka na swoich nowych graczy.kasyno bonus vpn

kasyna po angielsku