Poker

gra poker online

Gra Poker Texas Holdem jest najpopularniejszą odmiana znanego wszystkim pokera. Zdobył grono miłośników zarówno wśród bywalców miejskich kasyn, jak i hazardzistów związanych z kasynami online. Tak samo jak w pokerze gracze starają się ułożyć jedną z sekwencji kart jakim jest poker, kareta, kolor, ful, strit, dwie pary i parka. Uczestnicy gry posiadają swoje dwie karty oraz tak zwane  pięć kart wspólnych, które leża na stole i są wspólne dla wszystkich graczy. Dobierają więc karty aby mieć w ręku pięć i gracz który posiada najlepszy układ wygrywa. Jeśli nikomu nie uda się stworzyć odpowiedniej sekwencji kart, punkty liczone są na podstawie wartości każdej karty.

Krupier rozpoczyna rozdanie i daj wszystkim uczestnikom gry po dwie karty. Tylko gracze widzą karty własne. Po rozdaniu, pierwsze dwie osoby siedzące po lewej strony rozdającego powinny wnieść zakłady w ciemno. Następnie karty są dobierane i następuje licytacja. Przy pierwszej można spasować, sprawdzić lub podnieść stawkę, przy drugiej i trzeciej można również czekać. Natomiast po czwartej następuje wyłożenie kart graczy, sprawdzenie i ogłoszenie zwycięzcy przez krupiera. Jeżeli zajdzie taka sytuacja, że niektórzy gracze mają identyczne układy kart, cała pula rozgrywki dzielona jest między nich po równo.

Miłośnicy texas holdem poker jednogłośnie mówią, że to gra, która dostarcza wielu emocji. Hazard jest tu na pewno czynnikiem uwalniającym duże dawki adrenaliny, które to uwielbiają hazardziści. Warto poznać troszkę inne zasady jakie daje nam ta odmiana pokera. Każdy z nas może czerpać przyjemność z gry w jednym z kasyn online i wypróbować się na wirtualnej gotówce, przećwiczyć i udoskonalić swoje umiejętności tej wspaniałej gry jaką jest texas holdem. Potrzebna do niej jedynie umiejętności liczenia, która zapewne posiada każdy osiemnastolatek. Grając na serio, przy dobrej rozrywce i ekscytujących wrażeniach każdy z nas może stać się wygranym i zgarnąć całą sumę z puli zakładu texas holdem.

1 2

kasyna po angielsku