Podstawy BlackJacka czyli gry karcianej Oczko

Obecnie jedną z najpopularniejszych gier karcianą graną w kasynach jest BlackJack. Inną grą hazardową, karcianą mającą większą popularność jest poker. BlackJack to popularne w naszym kraju „oczko”.

Do gry w Blackjacka potrzebna nam jest minimum jedna pełna talia, czyli. 52 karty bez jokera. Możliwa jest gra z większą ilością tali kart, jednak warto zauważyć, że im mniej tali w grze, tym lepiej dla gracza. Celem gry w BlackJacka jest zdobycie 21 punktów lub jak najbardziej zbliżyć się do tej liczby. Przekroczenie tej liczby powoduje, że automatycznie przegrywamy rundę.

Najszybszym sposobem uzbierania 21 punktów jest wyciągniecie jednej karty o wartości dziesięć ( 10, Walet, Dama lub Król) oraz Asa (wartość asa wynosi w zależności od tego, co korzystniejsze dla gracza 11 lub 1), W zależności od tego czy gracz wygra przez trafienia oczka, czy był bliżej dwudziestu jeden punktów niż krupier zostaje wypłacona mu nagroda. W przypadku, gdy trafił on dwadzieścia jeden zostaje mu wypłacone 150% wartości zakładu, jeżeli wygrał w inny sposób to zostaje mu wypłacone 100% wartości zakładu. Przewagą krupiera grającego dla kasyna jest to, iż dobiera on karty dla siebie widząc ile uzbierał punktów gracz.kasyno bonus vpn

kasyna po angielsku